Pro pekaře

Nebuďte anonymní, dejte svým pekařským výrobkům jméno!

Pojí vaše pekařské produkty dokonalá symbióza nezaměnitelné chuti a vůně, křupavé kůrky a dokonalé receptury? Pak nenechejte své zákazníky tápat a nabídněte svůj produkt originálním způsobem!

.

Výhody etiket z jedlého papíru poznáte téměř okamžitě. Jedlé etikety jsou nejen efektivním marketingovým nástrojem pekařských mistrů, ale nabízejí i snadnou orientaci zákazníkům, v množství nabízeného pečiva různých výrobců.

Avšak nejen loga, složení a další informace týkající se produktu umožňuje aplikace jedlých etiket na pekařské výrobky. Reklamní sdělení umístěné na etikety z jedlého papíru shlédnou tisíce lidí od nákupu, až do doby konzumace výrobku.

Podpora prodeje pekáren

  • nový efektivní marketingový nástroj
  • šetří peníze za klasickou reklamu
  • pomáhají zákazníkům orientovat se v regálech malých i velkých prodejen

Etikety z jedlého papíru

Etikety jsou vyrobeny z bramborového škrobu, olivového oleje a vody. Potisk je realizován standardními potravinářskými barvivy.

Jedlé etikety neobsahují lepek, ani jiné alergeny a mají neutrální chuť. Váš výrobek tak jedlá etiketa obohatí o punc jedinečnosti, vyzdvihne z anonymity, ale neubere na chuti.

Čárový kód EAN na pecnu chleba

  • Identifikace nebaleného pečiva čárovým kódem EAN je skvělou možností jak nedopustit záměnu požadovaných produktů na prodejnách.
  • Vytištěné EAN kódy z jedlého papíru jsou srovnatelné s jejich papírovou variantou.